Praca

Audytor-kontroler projektów UE

Lokalizacja: Wrocław

Firma Audmax Błażej Biliński prowadząca działalność w zakresie audytu i kontroli projektów unijnych, poszukuje audytora z doświadczeniem.

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań audytowych/kontrolnych samodzielnie lub w zespole,
  • przygotowanie dokumentacji audytowej/pokontrolnej zgodnie z wymogami,
  • tworzenie i współtworzenie raportów z audytów/ kontroli, informowanie o dokonanych
  • ustaleniach, rekomendowanie działań wspomagających osiągnięcie celów jednostki,
  • kontakt z audytowanym/kontrolowanym,
  • raportowanie zrealizowanych prac przełożonemu,
  • nadzór nad powierzonymi dokumentami i informacjami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze związanym z kontrolą i audytem projektów
  • dofinansowywanych ze środków zewnętrznych, w tym unijnych,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem projektów współfinansowanych z UE,
  • minimum podstawowa znajomość finansów publicznych, rachunkowości i zamówień publicznych,
  • uprawnienia audytora (osoba spełniająca warunki określone w art. 286 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz.U. 2019 poz. 869, z późn. zm.)),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B mile widziane),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy stabilną pracę na podstawie umowy o pracę lub jako samozatrudnienie (do wyboru) w sympatycznym zespole, możliwość rozwoju.

Miejsce pracy we Wrocławiu.

Proces rekrutacji:

01. Pierwszy krok należy do Ciebie.

02. Czekaj na kontakt zwrotny.

  • Po przeprowadzeniu weryfikacji merytorycznej otrzymanego CV zapraszamy na rozmowę stacjonarną lub on-line kandydatów spełniających kryteria naboru.

03. Poznajmy się.

  • W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej weryfikujemy wiedzę merytoryczną oraz poszukiwane umiejętności na danym stanowisku, np. znajomość funduszy UE, wiedzy praktycznej z zakresu audytu i kontroli, znajomość pakietu biurowego itp. Szanujemy czas jak również samych Kandydatów, dlatego po rozmowie informujemy, czy kandydat dostał się do ostatniego etapu naboru tzn. wybór najlepszego kandydata spośród osób, które przeszły z wynikiem pozytywnym etap rozmowy.

04. Witamy w zespole.

  • Wybranemu Kandydatowi zostanie przedstawiona oferta pracy. Informacja zwrotna zostaje przekazana do wszystkich Kandydatów, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać. Bez względu na wynik rozmowy – zawsze informujemy Kandydatów o naszej decyzji.

Stanowisko:

Lokalizacja:

Wrocław

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

+(48) 604 939 564

biuro@audmax-bilinski.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@audmax-bilinski.pl
lub za pomocą poniższego formularza.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Audmax Błażej Biliński ul. Asfaltowa 1/11, 52-235 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

[forms ID=1]

Czemu powinieneś do nas dołączyć?

Przyjazna atmosfera w pracy

Umowa o pracę lub B2B

Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę

Proces adaptacyjny dla nowo zatrudnionych pracowników

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Elastyczny czas pracy

Audyt, doradztwo, szkolenia

Zapraszamy do współpracy

Wspomagamy biznesy,
wspieramy ludzi.